Trener Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę graczy polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy! Paru piłkarzy odtrąconych z narodowej drużyny!

Trener Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę graczy polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy! Paru piłkarzy odtrąconych z narodowej drużyny!

Wielu młodych adeptów, których celem jest gra profesjonalna w nożną piłkę myśli o przedstawieniu się w turnieju. Nie podlega wątpliwości to, ze nożna piłka to w tej chwili najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na całym świecie. Chłopcy od młodocianych lat trenują po to, aby w kolejnych latach grać w pojedynkach na najbardziej legendarnych arenach piłkarskich. Musimy jednak zrozumieć to, iż ścieżka do pozostania piłkarzem jest trudna i obliguje do bardzo dużo wyrzeczeń. I dlatego chociażby chłopaki, którym się udało pobudzają często uprzedzenie ale i zarazem poważanie w gronie własnych znajomych. W czerwcu startować będą Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce, w których wezmą udział 24 drużyny. Oznacza to z pewnością, iż na fanów futbolu czekają fenomenalne przeżycia. Turniej czempionatu europejskiego będzie grany przez miesiąc czasu, a więc z całą pewnością staniemy się świadkami wielu bramek a także spotkań futbolu. W tym właśnie felietonie z kolei będzie naszym zamiarem się skonsolidować na kadrze narodowej, ponieważ trener Paulo Sousa podał do wiadomości publicznej skład na starcia podczas Mistrzostw Europy.

Prezentowanie listy piłkarzy na wielkie rozgrywki takie jak światowe mistrzostwa oraz mistrzostwa Starego Kontynentu od kilkunastu lat pobudzić potrafi wśród kibiców piłki nożnej a także publicystów sportowych spore emocje w naszym kraju. Bardzo często się pojawiały w takim momencie sensacje, które nie każdemu się podobały. Identycznie było w przypadku tych powołań. Bez cienia wątpliwości dużym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Paulo Sousa przedstawił listę piłkarzy był brak na liście powołanych Turbogrosika, który przez bardzo długi czas stanowił potęgę naszej drużyny piłkarskiej. Od dłuższego czasu piłkarz WBA nie rozgrywa spotkań regularnie i jest to przyczyną główną tego, że trener Sousa nie chciał powołać Kamila Grosickiego do grupy zawodników drużyny narodowej na europejskie mistrzostwa. Teoretycznie powołaliśmy fenomenalną drużynę, która może powalczyć o cudowny wynik na czempionacie europejskim. Pozostaje nam w takiej sytuacji wyczekiwać na debiutancki mecz europejskich mistrzostw, gdzie polska reprezentacja będzie rywalizować z drużyną Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy