Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się bardzo głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. To był pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, na podstawie opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją bardziej po stronie Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niepomiernie odmienne, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie tabloidy zauważają, iż jeśli tylko Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją szansę. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła także sferę myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym były sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle stosowanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio ponad 1mln widzów. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Biorąc pod uwagę niesłychane szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez dwóch zdań należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy