Górnik z Zabrza pokonał zawodników Legii rezultatem jeden do zera! Prezentacja złej gry warszawskiej Legii w PKO Ekstraklasie!

Górnik z Zabrza pokonał zawodników Legii rezultatem jeden do zera! Prezentacja złej gry warszawskiej Legii w PKO Ekstraklasie!

Bez cienia wątpliwości w aktualnym sezonie polskiej Ekstraklasy aktualny mistrz Polski przedstawia się słabo. Trzeba pamiętać o tym, że zawodnicy warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie rozgrywek polskich, a w obecnej chwili zajmują miejsce w końcówce tabeli. Spotkanie z Górnikiem miało w końcu przełamać złą serię Warszawiaków, jednakże i w tej sytuacji brakło szczęścia do tego, żeby wywalczyć trzy punkty. Od początku spotkania zawodnicy gospodarzy wyglądali na bardzo dobrze przygotowanych i w pierwszej części Legia Warszawa nie potrafiła im się przeciwstawić. Po pierwszej połowie tego pojedynku piłkarze Górnika Zabrze prowadzili rezultatem 2:0 i wszystko wskazywało na to, że będzie to kolejna z rzędu utrata punktów Legii z Warszawy. Lecz zawodnicy Legii Warszawa na początku kolejnej części meczu wzięli się do pracy i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. Dzięki temu zgromadzeni na stadionie sympatycy futbolu mogli mieć nadzieje na ogromne emocje w ostatnich minutach tego starcia.

I faktycznie niezwykle fascynujące były ostatnie chwile starcia. Przede wszystkim przez wzgląd na gry zawodników Górnika Zabrze, którzy na koniec wygrali ten mecz. Bramkę dającą triumf ustrzelił w samej końcówce Kubica, który był w stanie wykorzystać genialne podanie w wykonaniu Janzy. Trzeba również zdawać sobie sprawę z tego, że swoją premierową bramkę po przejściu do naszej Ekstraklasy zdobył zdobywca pucharu świata sprzed siedmiu lat, a więc Podolski Lukas. Nie da się ukryć, że to była wyjątkowa sytuacja dla tego zawodnika. Natomiast Legia Warszawa poniosła klęskę siódmy mecz z rzędu i na ten moment znajduje się na 17 pozycji w tabeli ligowej. Jest to bardzo przeciętny wynik, jak na panującego wciąż mistrza polskiej ligi i należy mieć to na uwadze. Jeśli zawodnicy warszawskiej Legii chcą nadal rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej to powinni wrócić do odpowiedniej dyspozycji. Mistrz polskiej ligi w przeciwnym wypadku niespodziewanie spadnie do niższej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy