Belgijski Gent był za mocny i zwyciężył wicemistrza PKO Ekstraklasy! Końca dobiegła przygoda Rakowa z pucharami europejskimi!

Belgijski Gent był za mocny i zwyciężył wicemistrza PKO Ekstraklasy! Końca dobiegła przygoda Rakowa z pucharami europejskimi!

Dobrze podkreślić na samym początku, wicemistrz polskiej ligi bardzo dobrze przedstawiał się w kwalifikacjach do rozgrywek europejskich w aktualnym sezonie. Bez wątpienia wicemistrzowie PKO Ekstraklasy prezentowali się najlepiej z grupy zespołów, które rywalizowały o granie w europejskich rozgrywkach. Niestety droga wicemistrza polskiej PKO Ekstraklasy dobiega końca, ponieważ belgijski Gent był zbyt silnym oponentem. Pierwszy pojedynek piłkarze selekcjonera Papszuna Marka owszem wygrali wynikiem jeden do zera, jednakże w starciu rewanżowym zdecydowanie skuteczniejsi byli piłkarze zespołu z Belgii. Belgijskie Gent w pojedynku numer dwa odniosło zwycięstwo wynikiem 3:0 i zagwarantowało sobie miejsce zmaganiach Conference League. Mimo przegranego meczu sympatycy piłki nożnej w Polsce mogą być uradowani z gry graczy wicemistrza Polski. Należy przyznać to, że mimo tego że dla Rakowa z Częstochowy to był debiut w Lidze Konferencji to poradzili sobie fenomenalnie.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy