W przyszłym tygodniu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Remisowy wynik w meczu narodowej reprezentacji z kadrą Rosji.

W przyszłym tygodniu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Remisowy wynik w meczu narodowej reprezentacji z kadrą Rosji.

Futbol to bez żadnych wątpliwości najbardziej rozpoznawalna sportowa dyscyplina w Polsce. Nie powinno w przypadku takim nikogo zaskakiwać to, że ogromna ilość piłkarskich kibiców czeka na nadchodzące wielkimi krokami Mistrzostwa Europy. Będzie grać tam nasza reprezentacja, która grać będzie w rozgrywkach grupowych z hiszpańską drużyną, Słowacją a także zespołem Szwecji. To nie są prości przeciwnicy, ale posiadamy spore szanse na awans z grupy i należy mieć tego świadomość. Niesamowicie ważne będzie w tej konkretnej sytuacji to, aby pokazać się z najlepszej strony. Narodowa reprezentacja w zeszłym tygodniu zagrała towarzyską batalię z drużyną rosyjską, która także pojedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Po raz pierwszy od dłuższego czasu kibice piłkarscy mogli pojawić się na obiekcie i byli na pewno usatysfakcjonowani. Brakowało jednak wielu akcji w batalii tej i ostatecznie drużyna narodowa na remis zagrała z drużyną Rosji 1:1. Gola dla drużyny polskiej już w 4 minucie ustrzelił Jakub Świerczok, z kolei dla zespołu rosyjskiego trafił Wiaczesław Karawajew.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy